/Files/images/6-1-.jpgІсторія закладу освіти

Будувати першу школу в с.Прибірськ розпочали в 1886 році на кошти, зібрані з його жителів. Першим викладачем був Т.Ф. Моргун, який учителював у Прибірську майже 30 років.

Наприкінці 1970-х років школу очолює П.П.Черненко. З його ініціативи було розібрано сільську церкву, з матеріалу якої до будинку священника добудували приміщення для школи.

У 1978 році збудовано нове приміщення. До школи ходять учні із сіл Хочева, Оране, Пироговичі та Прибірськ.

З 1981 року до 1 вересня 2000 року незмінним керівником школи була В.О.Грицаєнко.

1991 р. в основному приміщенні навчального закладу оформили краєзнавчий музей, в якому й тепер відбуваються зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни і праці, проводять вікторини, уроки пам'яті, конференції. За досягнення в навчанні і вихованні підростаючого покоління школі будо присуджено звання "Зразкова школа". Директора школи В.О.Грицаєнко нагороджено орденами Трудового Червоного Прапора, "Знак пошани", медалями "За трудову доблесть", "Ветеран праці", удостоєна почесного звання "Відмінник освіти СРСР". Віра Олександрівна була делегатом ІІ Всеукраїнського з'їзду вчителів . У 2007 році в рамках проведення громадської акції "Ділова Київщина", її нагороджено дипломом лауреата та почесним знаком "Патріот Київщини".

З 2000 року по 2006 рік педагогічний колектив очолював Л.В.Твардовський. З 2007 року директором працює В.І.Черненко.

З вересня 2008 року Прибірську ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовано в Прибірське НВО "Загальноосвітня школа - дитячий садок".

Черненко Валентина Іванівна

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

  • WilliamTubs

    2015-10-08 12:32:50

    [url=http://uwodzenieforum.pl]perfumy opinie[/url]...