• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Грицаєнко Яна Василівна,народилась 13 січня 2001 року в с.Прибірськ, Іванківського району Київської області.

В 2006 році була зарахована до першого класу Прибірського НВО. Яна дуже цікавиться уроками біології. Тому в 2013 році стала переможцем шкільного етапу дослідницьких робіт (МАН) в номінації "Біологія” з теми : "Апітерапія-лікування продуктами бджільництва”. Також, Яна захоплюється уроками історії та літератури. Окрім домашніх завдань готує додаткову інформацію про різні історичні події, знайомиться із письменниками та поетами, які не вивчаються за шкільною програмою, вчить на напам’ять . Яна старанно навчається, отримує похвальні листи, приймає участь у спортивних змаганнях школи та району.

В 2014 році зайняла ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

В 2013 році стала головою учнівського самоврядування Прибірського НВО, та головою ради клубу "Патріот"

Яна дуже любить свою Батьківщину. Прагне бути щирим патріотом своєї держави та приносити їй користь.

За високідосягнення у навчанні Яні нараховується стипендія. Яку сплачує Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа».

Вітаємо Яну! Бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Гергало Катерина Володимирівна, народилась 26 квітня 2000 року в м. Київ.

В 2006 році була зарахована до першого класу Клавдієвської ЗОШ м. Клавдієво. У 2009 році у зв'язку з переїздом до с. Прибірськ, пішла у 3 клас Прибірського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок». Веде активний спосіб життя, займається спортом.

Полюбляє такі предмети: українська мова та література, англійська та російська мови, біологія, географія, історія, алгебра.

У 2014 році зайняла І місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

У 2013 році стала переможцем шкільного етапу учнівських робіт (МАН) у секції «Англійська мова», на тему: «Порівняння українського і англійського Різдва»; зайняла ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

У 2010 році була вперше нагороджена похвальним листом за високі досягнення у навчанні. У 2011 році була нагороджена грамотою за І місце в ІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Григоровича Шевченка; ІІІ місце в ІІ етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і похвальним листом за високі досягнення у навчанні в 5 класі.

У 2012 році виборола І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із світової літератури; ІІ місце у районному етапі конкурсу «Найкращий читач»; нагороджена похвальним листом за високі досягнення у навчанні в 6 класі.

2013 року нагороджена похвальним листом за високі досягнення у навчанні у 7 класі; грамотою за ІІІ місце в ІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Катерина дуже цікавиться історією своєї Батьківщини, тому є активним учасником клубу «Патріот».

За високі досягнення у навчанні Катерині нараховується стипендія. Яку сплачує Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа».

Вітаємо Катерину! Бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Шихненко Анна Олександрівна, народилась 22 січня 2004 року в селі Прибірськ Іванківського району Київськоїобласті.

У 2010 році була зарахована до першого класу Прибірського НВО.

У 2014 році отримала І місце у районному етапі обласної виставки конкурсу дитячого малюнку «Право очима дітей»; ІІІ місце у районному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика; ІІІ місце у районному Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії» номінація «Образотворче мистецтво»; ІІ місце у районному конкурсі творчих робіт «Цвіти, моя Іванківська земля!» у номінації «Образотворче мистецтво»; ІІ місце у районному етапі V мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка.

За високі досягнення у навчанні має похвальні листи у другому (2012р.) та третьому (2013р.) класах. У 2012 році приймала участь у проекті «Маленький українець» за що була нагороджена дипломом.

Аня дуже цікавиться історією своєї Батьківщини, тому є активним учасником клубу «Патріот».

У вільний час любить малювати, читати, працювати за комп’ютером. Анні подобається грати з друзями у рухливі ігри. Полюбляє дізнаватися про щось нове та цікаве.

За високі досягнення у навчанні Анні нараховується стипендія. Яку сплачує Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа».

Вітаємо Анну! Бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi