• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

НАШІ ТРАДИЦІЇ

У школі проходить багатозаходів та свят. Сформованісвоїтрадиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустрічзі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступиучителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починаєтьсянавчальнийрік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подаруноквчителям, якийготуютьвсіучні.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Цетрадиційне, сімейне свято, на якомупершокласникипрощаютьсязісвоїм першим і головнимпідручником - Буквариком. До цього свята готуютьсявсі: першокласникипоказуютьчому вони навчилися та представляютьвеселуАбетку; старшокласникивітаютьмолодшихшколярів та розповідають про новихдрузів - підручникиЧитанка, Ріднамова. Батьки пишаютьсясвоїмидітьми та фіксуютьце свято на фотоплівку для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Ценайдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодшихшколярів проводиться веселий бал-маскарад, на якомудітиспівають, танцюють, читаютьвірші, представляютьсвоїкостюми і, звичайно, отримуютьпризи та подарункивідДіда Мороза і Снігуроньки. А старшокласникиготуютьсвятковий концерт, післяякогорозважаються на дискотеці. А на наступний день - настаютьзимовіканікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Цетрадиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. ЛунаєвеличнийГімнУкраїни, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьомусвятікращіучнінагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільномужитті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнувнавчальнийрік, наче комета на небосхолі, закінчилисявипускнііспити і ось він - довгоочікуванийцвипускнийвечір.Атестативручені, випускниківвітаютьпочеснігості, директор школи, учителі, батьки. Потімрозпочинаєтьсяостанняшкільна дискотека, післяякоївипускникиідутьзустрічатисвітаноксвого нового дорослогожиття.

Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi